fbpx

Zaal 1

Tijdstip Les Docent
16:00 - 17:00 DT: Mini Creators Diana
17:00 - 18:00 DT: Yung Movement Diana
18:00 - 19:00 Hiphop 12-14 jr Diana
19:00 - 20:00 Hiphop 20 jr+ Diana
20:15 - 21:15 AeroPower (sportles volwassenen) Diana

Zaal 2

Tijdstip Les Docent
15:00 - 16:00 Modern 7-9 jr Merel
16:00 - 17:00 Modern 10-12 jr Merel
17:00 - 18:00 Modern 12-14 jr Merel
18:00 - 19:00 Modern 14-16 jr Merel
19:00 - 20:00 Modern 16-19 jr Merel
20:00 - 21:00 Modern 20 jr+ Merel

Zaal 1

Tijdstip Les Docent
16:00 - 17:00 Showdance 8-10 jr Bianca
17:00 - 18:00 Showdance 10-12 jr Bianca
18:00 - 19:00 Showdance 12-15 jr Bianca
19:00 - 20:00 Showdance 18 jr+ Bianca
20:00 - 21:00 DancePower (sport/dansles volwassenen) Babs

Zaal 2

Tijdstip Les Docent
16:00 - 17:00 Hiphop 9-12 jaar Robin
18:00 - 19:00 Hiphop Advanced 12-15 jr Robin
19:00 - 20:00 Hiphop 15-17 jr Robin
20:00 - 21:00 Hiphop 17-20 jr Gregory
21:00 - 22:00 Pilates (sportles volwassenen) Carolein

Zaal 1

Tijdstip Les Docent
09:00 - 10:00 DancePower (sport/dansles volwassenen) Diana
10:00 - 10:45 Kiddance 2-3 jr ouder/kind Diana
10:45 - 11:30 Kiddance 2-3 jr ouder/kind Diana
14:00 - 14:45 Kiddance 4-6 jr Linde
16:00 - 17:00 Hiphop 10-12 jr Fiona
17:00 - 18:00 Hiphop 14-17 jr Fiona
18:00 - 19:00 Hiphop advanced 10-12 jr Tosca
19:00 - 20:00 Hiphop advanced 16 jr+ Tosca
20:00 - 21:00 DancePower (sport/dansles volwassenen) Lotte
21:00 - 22:00 Ladystyle 16 jr+ Lotte

Zaal 2

Tijdstip Les Docent
14:30 - 15:30 Streetdance 6-8 jr Diana
15:30 - 16:15 Kidstreetdance 4-6 jr Diana
16:15 - 17:15 Streetdance 8-10 jr Diana
17:15 - 18:15 DT: Modern Sparkle 10-14 jr Merel
18:15 - 19:15 Modern Advanced 14 jr+ Merel
19:15 - 20:15 DT: Flowing Motion Merel
20:15 - 21:30 DT: Modern Explosion Merel

Zaal 1

Tijdstip Les Docent
09:00 - 10:00 Bodyshape (sportles volwassenen) Carolein
16:00 - 17:00 DT Showdance 10-13 jr: Young Ambition Diana
18:00 - 19:00 Showdance 14-17 jr Bianca
19:00 - 20:00 DancePower Urban (sport/dansles volwassenen) Diana
20:15 - 21:30 DT: RefleXion! Babs

Zaal 2

Tijdstip Les Docent
10:15 - 11:15 Pilates (sportles volwassenen) Carolein
16:00 - 17:00 DT Showdance 7-10 jr: Showkids Michelle
17:00 - 18:00 DT: Sparkling Energy Diana
18:00 - 19:00 DT Showdance 14-17 jr: New Generation Bianca
19:00 - 20:15 DT: Dance Edition Babs
20:00 - 21:00 DT: Loudicity Lilianne
21:00 - 22:00 DT Hiphop 18 jr+: D-Roots Sven

Zaal 1

Tijdstip Les Docent
14:30 - 15:15 Kiddance 4-6 jr Simone
15:15 - 16:00 Showdance 6-7 jr Simone
16:00 - 17:00 Showdance 7-8 jr Simone
17:00 - 18:00 DT Showdance 16 jr+: New Dimension Bianca
18:00 - 19:00 DT: Recreation Diana
19:00 - 20:00 DT: Crystal Spirit Diana
20:00 - 21:15 DT Hiphop 18 jr+: The Unknown Tosca

Zaal 2

Tijdstip Les Docent
14:30 - 15:15 Boys only Urban 4-6 jr Diana
15:15 - 16:00 Boys only Urban 6-8 jr Diana
16:00 - 17:00 Showdance 8-10 jr Diana
17:00 - 18:00 Urban break 8-10 jaar Robin
18:00 - 19:00 Urban break 10-13 jaar Robin
19:00 - 20:00 DT: Tha Boyz Steven
19:00 -20:00 Hiphop Experimental Robin

Zaal 1

Tijdstip Les Docent
09:00 - 09:45 Kidstreetdance 4-6 jr Diana
09:45 -10:45 Streetdance 6-8 jr Diana
10:45 - 11:45 Streetdance 8-10 jr Diana
11:45 - 12:45 Hiphop 10-12 jr Diana
14:00 - 15:00 Telekids Musicalschool Mini’s 4-6 jr: zie www.telekidsmusicalschool.nl
15:00 - 16:30 Telekids Musicalschool 7-9 jr: zie www.telekidsmusicalschool.nl
16:30 - 18:00 RTL Talent Academy 10-14 jr: zie www.rtltalentacademy.nl

Zaal 2

Tijdstip Les Docent
09:30 - 10:30 Breakdance beginners Steven
10:30 - 11:30 Breakdance 10-15 jr gevorderd Steven

Zaal 1

Tijdstip Les Docent
09:30 - 10:15 Peuterkiddance 3 jr Caja
10:15 - 11:00 Kiddance 4-6 jr Caja
Tijdstip Les Docent
16:00 - 17:00 Showdance 10-12 jr Linde
17:00 - 18:00 Showdance 8-10 jaar Linde
18:00 - 19:00 Showdance 12-15 jr Linde
Tijdstip Les Docent
15:00 - 16:00 Streetdance 7-10 jr Tosca
16:00 - 17:00 Hiphop 10-12 jr Tosca
17:00 -18:00 Hiphop 12-14 jr Tosca
18:00 - 19:00 Hiphop 15 jr + Tosca
Tijdstip Les Docent
10:30 - 11:15 Kiddance 4-6 jr Michelle
11:15 - 12:15 Showdance 6-8 jr Michelle
Tijdstip Les Docent
17:00 - 18:00 Streetdance 8-10 jr Jasmijn
18:00 - 19:00 Streetdance 10-12 jr Jasmijn
19:00 -20:00 Streetdance 12-15 jr Jasmijn
20:00 - 21:00 DancePower (sport/dansles volwassenen) Jasmijn
Tijdstip Les Docent
15:30 - 16:15 Kiddance 4-6 jr Linde
16:15 -17:00 Showdance 6-8 jr Linde
Tijdstip Les Docent
16:00 - 17:00 Hiphop 10-12 jr Janneke
17:00 - 18:00 Hiphop 12-14 jr Janneke
18:15 - 19:15 Moderne dans 12-16 jr Janneke
19:15 - 20:15 Hiphop 15-18 jr Janneke
Tijdstip Les Docent
16:00 - 17:00 Streetdance 9-12 jr Lotte
17:00 - 18:00 Showdance 12-14 jr Lotte
18:00 - 19:00 Showdance 14-17 jr Lotte
Tijdstip Les Docent
15:15 - 16:00 Boys only Streetdance 5-7 jaar Leske
16:00 - 17:00 Streetdance 6-8 jr Leske
17:00 - 18:00 Streetdance 8-10 jr Leske
18:00 - 19:00 Promoteam Wijk bij Duurstede Lisanne
19:30 - 20:30 Hiphop 18 jr+ Jane
Tijdstip Les Docent
09:45 - 10:30 PeuterKiddance 3-4 jr Maryse
10:30 - 11:15 Kiddance 4-6 jr Maryse

Blijf op de hoogte!

Ontvang onze nieuwsbrief

Volg DanZation!